» Rozpery, tyčky stabilizátora

Mega Filter PRO

  • Cena
    € -
  • Výrobca
  • Typ tovaru
-

U nás na sportovy-podvozok.sk nájdete športovo orientované podvozkové diely pre » Rozpery, tyčky stabilizátora.

Ta Technix na » Rozpery, tyčky stabilizátora

Cenovo najdostupnejšie sú pružiny Ta Technix na » Rozpery, tyčky stabilizátora. Je to najlacnejšia voľba ako znížiť vozidlo a zlepšiť jazdné vlastnosti.

Pružiny AP na » Rozpery, tyčky stabilizátora.

O niečo málo drahšie vychádzajú pružiny AP na » Rozpery, tyčky stabilizátora. Narozdiel od pružin Ta-technix má nemecký výrobca Ap oveľa širšie portfólio.

Nastaviteľný podvozok Ta-technix pre » Rozpery, tyčky stabilizátora

Najlacnejší kompletný výškovo nastaviteľný podvozok je Ta-technix pre » Rozpery, tyčky stabilizátora. Tento podvozok je asi najznámejší variant zníženia na Slovenskom trhu.

Športový podvozok AP pre » Rozpery, tyčky stabilizátora.

Nemecký výrobca AP zastupuje strednú triedu.K dispozícií je pevný podvozok Ap pre » Rozpery, tyčky stabilizátora.

Nastaviteľný podvozok AP pre » Rozpery, tyčky stabilizátora.

Strednú triedu nastaviteľných podvozkov nájdeme opäť od nemeckého výrobcu - výškovo nastaviteľný podvozok AP pre » Rozpery, tyčky stabilizátora.

Výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing pre » Rozpery, tyčky stabilizátora.

Vyššiu strednú triedu pre závodne orientovaných zákazníkov u nás dlhodobo ovláda výrobca BC racing. Sami na našich autách používame na amatérske závody podvozky tejto značky. Ak máte športové ambície, v pomere cena-výkon je jasný favorit výškovo i tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing na » Rozpery, tyčky stabilizátora.

Nastaviteľný podvozok ST pre » Rozpery, tyčky stabilizátora.

Ak nemáte športové ambície, a ide Vám aj o zachovanie komfortu, a prvotriednu kvalitu spracovania, ideálna volba je nemecká a zároveň dcérska značka legendárneho výrobcu KW - ST suspension. Budeme radi ak sa vo vašom hľadáčiku objaví výškovo i tuhostne nastaviteľný podvozok ST pre » Rozpery, tyčky stabilizátora.

Nastaviteľné podvozky KW pre » Rozpery, tyčky stabilizátora.

Najvyššiu triedu zastupuje nemecký výrobca, ktorý dodáva podvozky aj na prvotriedne motoršportové súťaže - KW. Od jednoduchých výškovo nastaviteľných podvozkov, až po podvozky CLUBSPORT, kde je možné nastaviť odskok, kompresiu, výšku a pri verzií s uloženiami aj odklon. Ak vyhľadávate iba prvotriednu kvalitu, bude Vás zaujímať podvozok KW pre » Rozpery, tyčky stabilizátora.