KW suspension jarný výpredaj


Ešte nemáte kúpený športový podvozok na svojho štvorkolesového miláčika?

Legendárna značka KW suspension si pre Vás pripravila jarný výpredaj na podvozky Variant 1, Variant 2, Variant 3 :)


AKCIA -150€ na KW Variant 1: 

Variant 1 je výškovo nastaviteľný podvozok, kde výška môže byť nastavená zhruba v rozsahu 30 až 70mm. Verzia INOX znamená, že podvozok má prepracovanú protikoróznu ochranu tlmiča, pružiny aj ostatných komponentov, použitím nehrdzavejúcich materiálov, čo umožňuje absolútne neobmedzené dlhodobé použitie v každom počasí. Nastavenie tlmičov a pružín je individuálne na každý jeden model v ponuke tak, aby výrobca dodržal rovnováhu medzi športovou jazdou a praktickosťou.

AKCIA - 250€ na KW Variant 2 : 

Variant 2 je nadstavbou predchádzajúcej verzie. S týmto podvozkovým kitom sa stáva jazda presnejšia a dynamickejšia. Okrem výškového nastavenia, ponúka tento podvozok aj 16 nastavení tuhosti. Týmto nastavením môžete obmedziť náklon karosérie, alebo v prípade výmeny kolies doladenie tuhosti podľa osobných preferencií. Podvozok na každý jeden model s ponuky je individuálne testovaný v KW vývojovom centre a tak isto aj na legendárnom Nürburgring Nordschleife. Verzia INOX znamená, že podvozok má prepracovanú protikoróznu ochranu tlmiča, pružiny aj ostatných komponentov, použitím nehrdzavejúcich materiálov, čo umožňuje absolútne neobmedzené dlhodobé použite v každom počasí.

AKCIA - 350€ na KW Variant 3 : 

Variant 3 preberá to najlepšie z predchádzajúceho variantu 1 a 2. KW variant 3 ponúka tiež výškové nastavenie auta, no tiež individuálne nastavenie síl ktoré pôsobia na tlmič pri jeho stlačení a následnom vrátení do späť, teda tzv. kompresie a odskoku. Toto nastavenie ocenia najmä športovo naladení vodiči, na športových verziách bežných modelov. Pri KW variant 3 nejde len o pekné zníženie, ale aj o úžasný pocit z jazdy. KW pri vývoji tejto varianty využilo svoje dlhoročné skúsenosti v jednotlivých automobilových závodoch (ADAC GT Masters, FIA GT1, FIA GT3, International GT Open, WTC). Umožňuje unikátne prepojenie medzi komfortom a maximálnou stabilitou v zákrute.


Jarná akcia platí do 31.5.2019 :)