Smart

TEst

 • Cena
  € -
 • Výrobca
  0
  0
 • Zníženie
  0
 • Typ tovaru
  0
  0
-

U nás na sportovy-podvozok.sk nájdete športovo orientované podvozkové diely pre Smart.

Ta Technix na Smart

Cenovo najdostupnejšie sú pružiny Ta Technix na Smart. Je to najlacnejšia voľba ako znížiť vozidlo a zlepšiť jazdné vlastnosti.

Pružiny AP na Smart.

O niečo málo drahšie vychádzajú pružiny AP na Smart. Narozdiel od pružin Ta-technix má nemecký výrobca Ap oveľa širšie portfólio.

Nastaviteľný podvozok Ta-technix pre Smart

Najlacnejší kompletný výškovo nastaviteľný podvozok je Ta-technix pre Smart. Tento podvozok je asi najznámejší variant zníženia na Slovenskom trhu.

Športový podvozok AP pre Smart.

Nemecký výrobca AP zastupuje strednú triedu.K dispozícií je pevný podvozok Ap pre Smart.

Nastaviteľný podvozok AP pre Smart.

Strednú triedu nastaviteľných podvozkov nájdeme opäť od nemeckého výrobcu - výškovo nastaviteľný podvozok AP pre Smart.

Výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing pre Smart.

Vyššiu strednú triedu pre závodne orientovaných zákazníkov u nás dlhodobo ovláda výrobca BC racing. Sami na našich autách používame na amatérske závody podvozky tejto značky. Ak máte športové ambície, v pomere cena-výkon je jasný favorit výškovo i tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing na Smart.

Nastaviteľný podvozok ST pre Smart.

Ak nemáte športové ambície, a ide Vám aj o zachovanie komfortu, a prvotriednu kvalitu spracovania, ideálna volba je nemecká a zároveň dcérska značka legendárneho výrobcu KW - ST suspension. Budeme radi ak sa vo vašom hľadáčiku objaví výškovo i tuhostne nastaviteľný podvozok ST pre Smart.

Nastaviteľné podvozky KW pre Smart.

Najvyššiu triedu zastupuje nemecký výrobca, ktorý dodáva podvozky aj na prvotriedne motoršportové súťaže - KW. Od jednoduchých výškovo nastaviteľných podvozkov, až po podvozky CLUBSPORT, kde je možné nastaviť odskok, kompresiu, výšku a pri verzií s uloženiami aj odklon. Ak vyhľadávate iba prvotriednu kvalitu, bude Vás zaujímať podvozok KW pre Smart.