Mini

Mega Filter PRO

  • Cena
    € -
  • Výrobca
  • Zníženie
  • Typ tovaru
-

Rozpera spodná  Mini One/Cooper OMP

112€

Bez DPH: 93€


U nás na sportovy-podvozok.sk nájdete športovo orientované podvozkové diely pre Mini.

Ta Technix na Mini

Cenovo najdostupnejšie sú pružiny Ta Technix na Mini. Je to najlacnejšia voľba ako znížiť vozidlo a zlepšiť jazdné vlastnosti.

Pružiny AP na Mini.

O niečo málo drahšie vychádzajú pružiny AP na Mini. Narozdiel od pružin Ta-technix má nemecký výrobca Ap oveľa širšie portfólio.

Nastaviteľný podvozok Ta-technix pre Mini

Najlacnejší kompletný výškovo nastaviteľný podvozok je Ta-technix pre Mini. Tento podvozok je asi najznámejší variant zníženia na Slovenskom trhu.

Športový podvozok AP pre Mini.

Nemecký výrobca AP zastupuje strednú triedu.K dispozícií je pevný podvozok Ap pre Mini.

Nastaviteľný podvozok AP pre Mini.

Strednú triedu nastaviteľných podvozkov nájdeme opäť od nemeckého výrobcu - výškovo nastaviteľný podvozok AP pre Mini.

Výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing pre Mini.

Vyššiu strednú triedu pre závodne orientovaných zákazníkov u nás dlhodobo ovláda výrobca BC racing. Sami na našich autách používame na amatérske závody podvozky tejto značky. Ak máte športové ambície, v pomere cena-výkon je jasný favorit výškovo i tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing na Mini.

Nastaviteľný podvozok ST pre Mini.

Ak nemáte športové ambície, a ide Vám aj o zachovanie komfortu, a prvotriednu kvalitu spracovania, ideálna volba je nemecká a zároveň dcérska značka legendárneho výrobcu KW - ST suspension. Budeme radi ak sa vo vašom hľadáčiku objaví výškovo i tuhostne nastaviteľný podvozok ST pre Mini.

Nastaviteľné podvozky KW pre Mini.

Najvyššiu triedu zastupuje nemecký výrobca, ktorý dodáva podvozky aj na prvotriedne motoršportové súťaže - KW. Od jednoduchých výškovo nastaviteľných podvozkov, až po podvozky CLUBSPORT, kde je možné nastaviť odskok, kompresiu, výšku a pri verzií s uloženiami aj odklon. Ak vyhľadávate iba prvotriednu kvalitu, bude Vás zaujímať podvozok KW pre Mini.