BMW

Mega Filter PRO

  • Cena
    € -
  • Výrobca
  • Typ tovaru
-

U nás na sportovy-podvozok.sk nájdete športovo orientované podvozkové diely pre BMW.

Ta Technix na BMW

Cenovo najdostupnejšie sú pružiny Ta Technix na BMW. Je to najlacnejšia voľba ako znížiť vozidlo a zlepšiť jazdné vlastnosti.

Pružiny AP na BMW.

O niečo málo drahšie vychádzajú pružiny AP na BMW. Narozdiel od pružin Ta-technix má nemecký výrobca Ap oveľa širšie portfólio.

Nastaviteľný podvozok Ta-technix pre BMW

Najlacnejší kompletný výškovo nastaviteľný podvozok je Ta-technix pre BMW. Tento podvozok je asi najznámejší variant zníženia na Slovenskom trhu.

Športový podvozok AP pre BMW.

Nemecký výrobca AP zastupuje strednú triedu.K dispozícií je pevný podvozok Ap pre BMW.

Nastaviteľný podvozok AP pre BMW.

Strednú triedu nastaviteľných podvozkov nájdeme opäť od nemeckého výrobcu - výškovo nastaviteľný podvozok AP pre BMW.

Výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing pre BMW.

Vyššiu strednú triedu pre závodne orientovaných zákazníkov u nás dlhodobo ovláda výrobca BC racing. Sami na našich autách používame na amatérske závody podvozky tejto značky. Ak máte športové ambície, v pomere cena-výkon je jasný favorit výškovo i tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing na BMW.

Nastaviteľný podvozok ST pre BMW.

Ak nemáte športové ambície, a ide Vám aj o zachovanie komfortu, a prvotriednu kvalitu spracovania, ideálna volba je nemecká a zároveň dcérska značka legendárneho výrobcu KW - ST suspension. Budeme radi ak sa vo vašom hľadáčiku objaví výškovo i tuhostne nastaviteľný podvozok ST pre BMW.

Nastaviteľné podvozky KW pre BMW.

Najvyššiu triedu zastupuje nemecký výrobca, ktorý dodáva podvozky aj na prvotriedne motoršportové súťaže - KW. Od jednoduchých výškovo nastaviteľných podvozkov, až po podvozky CLUBSPORT, kde je možné nastaviť odskok, kompresiu, výšku a pri verzií s uloženiami aj odklon. Ak vyhľadávate iba prvotriednu kvalitu, bude Vás zaujímať podvozok KW pre BMW.